leeskring-roggeveen-logo

Deelnemers

  • Marianne van Betten - Prinsegracht 20C 2512 GA Den Haag 06-40112253 - mariannevanbetten@ziggo.nl
  • Kathleen Ward - Groenewegje 81 2515LN Den Haag 06-54206080 - kathleen1011@gmail.com
  • Elisabeth van Genderen - Gele Lis 191 2498 BH Den Haag 06-41878745 - elisabethvg@live.nl
  • Hanny Fontijn - Cromvlietkade 58 2281 TW Rijswijk 070-4066366 - hanny_fontijn@hotmail.com
  • Aly van Blerk - Max Euweweg 39 2553 PR Den Haag 070-3239191- tienvast@ziggo.nl
  • Loes Witteman - Heesterstraat 73 2563 RB Den Haag - loes@loesniko.nl
  • Annemiek Geurse - Andries van Coolhempad 5 2551 JE - Den Haag - 0641405262 - annemiek.geurse@casema.nl
  • Nellie Versteeg - n.versteeg52@kpnmail.nl
  • Janny van Kuijen - Rottermontstraat 20 2562 NG Den Haag - 070-3452541 - jvkuijen@hotmail.com
  • Olga Wasmann - Thomsonlaan 166 - 2565JJ Den Haag - 070-3466589 - O.wasmann@casema.nl


Beste allemaal!

De volgende leeskring is op maandag 27 juni.
Afwezig die dag is, Annemiek.
De leeskring op 8 augustus zal op een andere lokatie zijn. De Volharding is dan gesloten ivm vakantie en verbouwing. Wellicht is er bij een van jullie plek om die ene keer de leeskring te houden?

De boektitels en data komen in de agenda op deze pagina. Je kan in de agenda klikken op een titel/datum. 

Wil je ook iets delen of melden? Mail mij dan even.

Deze pagina is besloten, dus alleen toegankelijk voor deelnemers aan Leeskring Roggeveen. 


Tot snel, Stephanie (tel: 06-53 96 2800)

 

1e-drie-boeken

Leeskring data

2022 Activiteit
  Er zijn geen activiteiten gevonden volgens de opgegeven criteria
roggeveengroep-kennismaking
 

LEESTIPS

 

 

 

De Volharding
Roggeveenstraat 116
2518TT Den Haag

Telefoon

Algemeen/ledenservices                                      070 - 22 10 580
Uitvaartconsulent                                                  070 - 346 95 71


Email

Algemeen:        ofni.[antispam].@devolharding.nl
Administratie:   eitartsinimdanedel.[antispam].@devolharding.nl
Website:           etisbew.[antispam].@devolharding.nl

 

 

Wilt u op de hoogte blijven?

 
Voor het weergeven van de Facebook widget dient u de 'overige cookies' te accepteren via uw cookie instellingen.